| پنج شنبه 30 فروردین 1403 |
کنترل پنل کاربری
نام کاربری
رمز عبور
کد امنیتی
مشکل آب و فاضلاب پروژه گلستان مرتفع گردید  ******  اطلاعیه اخذ تسهیلات مسکن مهر ***** پاسخ اداره تعاونی در خصوص برگزاری مجمع عمومی*****  شروع عملیات انشعاب آب و فاضلاب در مجموعه مسکونی گلستان*****گزارش عملکرد محوطه سازی
بازدید مدیرکل محترم زندانهای استان اصفهان از پروژه هزار واحد مسکونی گلستان
img_2337

تاکید مدیر کل زندان های استان اصفهان برتسریع در اتمام پروژه مسکن کارکنان

img_2303

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،صبح امروز سه شنبه یازدهم آبانماه گرجی زاده مدیر کل با حضور در پروژه یکهزار واحدی گلستان بهارستان از نزدیک با روند اجرای پروژه آگاه و بازدیدکرد.

در این بازدیدکه هاشمی رئیس هیئت مدیره، امینی عضو ،امیری مدیرعامل و پیمانکاران و ناظرین پروژه حضور داشتند گرجی زاده از کلیه واحد های در دست ساخت و یا احداث شده بازدیدو با کم و کیف اجرای آن آگاه شد.

img_2319

گرجی زاده در این بازدید بر اجرای تسریع در تکمیل و تحویل هرچه سریعتر پروژه نیز تاکید کرد و گفت: مجموعه کارکنان زندانهای استان بدلیل نوع کارو سختی که برعهده دارند نیاز است که در زمینه کمک و مساعدت در بخش رفاهیات و مسکن مساعدت بیشتری لحاظ گردد.

مدیر کل زندان های استان در ادامه مشارکت و تعامل کارکنان را نیز در تکمیل و راه اندازی پروژه موثر دانست و گفت: اطلاع رسانی های به موقع شرکت تعاونی مسکن به کارکنان و ایجاد زمینه رفاهیات وفرصت بیشتربه کارکنان موجب رغبت آنان گردیده و در مقابل نیز مشارکت حداکثری کارکنان در پرداخت اقساط و تعهدات موجب راه اندازی هر چه سریعتر آن خواهد شد.

img_2352

گرجی زاده در پایان با قدردانی از تلاش ها و فعالیت اعضاء هیئت مدیره و پیمانکاران در پیشرفت کار از افزایش تعاملات وگفتگوبا مدیران و مسئولین دستگاهها و سازمان های مربوطه در خصوص تکمیل زیرساختارها و انشعابات مورد نیاز اعلام آمادگی کرد.

در این جلسه و بازدیدهمچنین هاشمی رئیس هیئت مدیره و امیری مدیر عامل شرکت تعاونی مسکن به ارائه گزارشی از روند فعالیت و احداث این پروژه در طی سال های گذشته پرداختند.ارسال نظر و پیام
مشخصات نام و نام خانوادگی ایمیل یا شماره تماس
متن پیام
کد امنیتی
صفحه نخست گالری تصاویر
تعاونی مسکن اداره کل زندانهای استان اصفهان. کلیه حقوق محفوظ می باشد. maskan-z.com
 آدرس: اصفهان - کنار گذر ضلع غربی بزرگراه خیام - حد فاصل خیابان آتشگاه و میرزا طاهر،ساختمان بیمه کارآفرین
 تلفکس: 37703450- 031 سامانه پیام کوتاه: 10000600060000 کد پستی: 97819-81857
Top