| پنج شنبه 30 فروردین 1403 |
کنترل پنل کاربری
نام کاربری
رمز عبور
کد امنیتی
مشکل آب و فاضلاب پروژه گلستان مرتفع گردید  ******  اطلاعیه اخذ تسهیلات مسکن مهر ***** پاسخ اداره تعاونی در خصوص برگزاری مجمع عمومی*****  شروع عملیات انشعاب آب و فاضلاب در مجموعه مسکونی گلستان*****گزارش عملکرد محوطه سازی
دستورالعمل ها و نکات مربوط به انتخاب واحد

مشارکت کنندگان پروژه  هزار واحد مسکونی گلستان:

نظر به اینکه انتخاب واحد پروژه گلستان آغاز گردیده، لذا در این خصوص رعایت نکات ذیل ضروری می باشد.

1-  مالک واحدها بر اساس آخرین انتقال رسمی توسط شرکت تعاونی مسکن شناخته و با احراز هویت نسبت به تسویه علی الحساب و تحویل اقدام خواهد شد.انتقال مالکیت به صورت رسمی یا غیر رسمی که از طرف شرکت تعاونی مسکن معرفی نشده باشد قابل قبول          نمی باشد.

2-    ملاک انتخاب و واگذاری واحدها بر اساس سیستم امتیاز بندی (پرداخت در زمان) می باشد.

3-  متراژ مفید و غیرمفید واحدها بر اساس برآورد اندازه گیری مندرج در پروانه ساختمانی صادره از شهرداری می باشد. بدیهی است هرگونه تغییر در متراژها بر اساس اندازه گیری ابعاد از طرف شهرداری یا کارشناس اداره ثبت می باشد که پس از آن نسبت به اعلام ابعاد دقیق و تسویه حساب نهائی صورت خواهد گرفت.

4-    مشخصات و نحوه محاسبه اخذ هزینه ها، ضرایب کیفیت، متراژ واحدهای تعیین شده بر اساس جدول پیوست می باشد.

5-  حضور عضو یا وکیل قانونی وی(همراه با وکالتنامه محضری) جهت انتخاب واحد مسکونی در محل تعاونی الزامی می باشد.

6-    همراه داشتن کارت شناسائی در زمان بازدید از پروژه .

7-  این تسویه حساب تا مرحله انتخاب واحدها به صورت علی الحساب بوده و قطعیت نهائی تا مرحله انتقال بر اساس متراژ مندرج در سند واحد و بهای تمام شده نهائی پروژه خواهد بود.

8-  همراه داشتن دسته چک شخصی عضو جهت تکمیل امور مالی مربوط به پرونده من جمله پرداخت مابه التفاوت مبلغ ساخت که یک پنجم آن بصورت نقد از اعضاء اخذ و مابقی بصورت اقساط 12 ماهه دریافت می گردد.(ضمناً لازم به توضیح است چنانچه عضو دسته چک شخصی نداشته باشد و خواستار ارائه چک از طرف شخص ثالث باشد حضور شخص صاحب حساب با مدارک شناسائی در دفتر تعاونی مسکن الزامی بوده در غیر اینصورت از پذیرش چکها معذور می باشیم.)

9-  با عنایت به بزرگ بودن پروژه و حجم وسیع واحدهای مسکونی و ازدیاد تعداد مشارکت کنندگان مراجعه عضو در مهلت تعیین شده جهت انتخاب واحد مسکونی الزامی بوده در غیر اینصورت شخص مذکور الویت خود را از دست داده و نفر بعدی اقدام به انتخاب واحد می نماید.

10- بر اساس آئین نامه تبصره 3 ماده 3 اساسنامه تعویض واحد مسکونی،پارکینگ،انباری پس از قطعی شدن انتخاب و امضاء فرم ها امکان پذیر نمی باشد.

11- در صورتی که عضو واحدی انتخاب نماید که هنوز به طور کامل آماده نبوده بایستی تأخیرات آن را بپذیرد.

12- ساعت مراجعه جهت بازدید از پروژه 8:30 الی 11:30 می باشد.

13- در زمان بازدید از پروژه از به همراه داشتن فرزندان خردسال خودداری نموده و در رعایت مسائل ایمنی همکاری لازم با گروه نظارت معمول فرمائید. 

14- پس از ورود به محوطه پروژه خواهشمند است مستقیماً به دفتر نظارت مراجعه فرمائید.

15- توصیه می گردد با توجه به محدود بودن زمان انتخاب واحد اعضاء حداقل یک روز زودتر مشورتهای لازم را با دوستان،همکاران و خانواده محترم را انجام داده تا در زمان انتخاب واحد دچار مشکل ضیق وقت نشوند.

16- هر فرد نسبت به الویت خود الزاماً 4 گزینه را طبق جدول مندرج در فرم انتخاب واحد برای خود پیش بینی تا در صورت انتخاب هر کدام از آنها انتخاب بعدی را برای خود داشته باشد.

17- افتتاح حساب در بانک مسکن شعبه میر جهت تشکیل پرونده وام مسکن مهر 30 میلیون تومان.

18- در این مرحله از انتخاب واحد و سایر مراحل، عضو موظف به رعایت و انجام کلیه قوانین و مقررات اساسنامه، دستورالعمل ها و ابلاغ های تعاونی مسکن و توافقات و قراردادهای موجود در پروژه و قراردادهای ما بین شامل قراردادهای واگذاری، قرارداد ساخت و ساز و متمم ها و الحاقیه ها می باشد.

19- نکته قابل ملاحظه اینکه تعاونی های مسکن حق دریافت سود از اعضاء را نداشته و صرفاً بر اساس قیمت تمام شده ملزم به تحویل واحد می باشند.

20- اعضائی که دارای پرونده ناقص در تعاونی هستند در این مرحله باید نسبت به رفع نقص آن اقدام نمایند و در صورت عدم رفع نقص نوبت انتخاب آنان تا زمان رفع نقص به عضو بعدی داده خواهد شد.ارسال نظر و پیام
مشخصات نام و نام خانوادگی ایمیل یا شماره تماس
متن پیام
کد امنیتی
صفحه نخست گالری تصاویر
تعاونی مسکن اداره کل زندانهای استان اصفهان. کلیه حقوق محفوظ می باشد. maskan-z.com
 آدرس: اصفهان - کنار گذر ضلع غربی بزرگراه خیام - حد فاصل خیابان آتشگاه و میرزا طاهر،ساختمان بیمه کارآفرین
 تلفکس: 37703450- 031 سامانه پیام کوتاه: 10000600060000 کد پستی: 97819-81857
Top